kontakt | logowanie

O firmie

Początki Firmy

Sukces rynkowy skłonił nas do rozszerzenia oferty branżowej o kolejne produkty. W roku 2002 rozpoczęliśmy produkcję płyt warstwowych z rdzeniem styropianowym, a następnie w roku 2004 powstał Zakład Produkcji Styropianu JUSTYR.

Jesteśmy jednym z większych producentów styropianu w regionie.

Dysponujemy nowoczesnymi liniami technologicznymi co w połączeniu z zastosowaniem surowców renomowanych producentów światowych, zapewnia bardzo wysoką jakość naszych produktów. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i rekomendacje Instytutu Technik Budowlanych.

Styropian nasz wyróżnia się doskonałą izolacyjnością i wytrzymałością mechaniczną. Przykładamy dużą wagę do jakości naszych produktów dzięki profesjonalnemu personelowi korzystającemu z nowoczesnych linii produkcyjnych oraz laboratorium badawczego.
Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów z dziedziny sprzedaży, marketingu, logistyki i finansów.

Szybkość i profesjonalizm obsługi

Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalizm obsługi, szybkość w podejmowaniu decyzji handlowych oraz terminowość dostaw. Jako jedni z niewielu w Polsce jesteśmy w stanie wytworzyć produkt i dostarczyć go do klienta w niespełna 24 godziny.
Aktywność marketingowa przejawia się również poprzez ciągłe wprowadzanie do naszej oferty nowych produktów styropianowych. Służymy pomocą przy doborze styropianu, tak aby uwzględniały cechy zawartego w nim produktu, takie jak waga, jego struktura czy przewodność cieplna, ale również montaż i sposób transportu.
Wysoka jakość naszych produktów styropianowych potwierdza wciąż rosnące grono klientów i ich pozytywne opinie. Chcemy, by widziano w nas solidnego i wiarygodnego partnera. Tym bardziej cieszy wieloletnia współpraca z naszymi dotychczasowymi klientami, często od początku istnienia zakładu.
Jest to największa nagroda za naszą pracę.

AktualnościPrzedstawiciele

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Przedstawicielami w całym kraju

Przelicznik paczek

Sprawdz szybko i łatwo ile potrzebujesz paczek styropianu do ocieplenia danej powierzchni

Certyfikaty

Poznaj i pobierz certyfikaty firmy ALAMENTTI